Rinoest Klinik   Op. Dr. Coşkun Şanverdi

Ultherapy Ne Zaman Sonuç Verir?

Ultherapy (ultrasonik ameliyatsız yüz-boyun germe) Uygulaması Sonuçları Ne Zaman Görülmeye Başlar ?


Ultherapy ile cildin toparlanması 30-60 dakika süren 'tek' seansla sağlanabilmektedir. Uygulama sonrasında cildin alt katmanlarında, cildin kendini iyi etme sürecinin sonunda, yavaş ve kademeli olarak 'iyileşme' sağlanmaktadır. Cilt kendini onararak sadece bir seanslık uygulmanın ardından, pek çok hastada tatminkar sonuçlara ulaşılmaktadır. Uygulamanın yapıldığı kişiler işlemden hemen sonra aldıkları sonuçtan memnun kalsalar da, esas sonuç uygulamadan 2-3 ay sonra, ciltte azalan kolajenin artması ve yeni, daha güçlü kolajen üretiminin başlaması ile görülmektedir.

Ultherapy Sistemi kullanılarak yapılan, Yüz-Boyun Germe ve Kaş Kaldırma işlemleri, uygulama biter bitmez lifting-gerginlik etkisi görülmektedir. Ultherapy Sistemi nin olumlu sonuçları; uygulamanın hemen ardından özellikle çene çizgisi ve boyunda daha belirgin bir şekilde gözlenmektedir.

Ultherapy sistemi kullanılarak yapılan Yüz-Boyun Germe ve Kaş Kaldırma operasyonlarının hedeflediği optimum sonuçlar 3 ay sonra rahatlıkla gözlenebilir hale gelmekte, 6 ay sonrasında ise hedeflenen düzeye ulaşılmış olunmaktadır. Ultherapy sistemi, cildin kendi yeniden yapılanma mekanizmasını, kolajenlerini tetikleyerek doğal bir süreç başlattığından ötürü, hedeflenen duruma ulaşma sürecinin de hastanın sağlıklı yaşamasına, yaşına, hayat tarzına bağlı olarak değişiklikler gösterebilmesi gayet olağan kabul edilebilir.


Daha detaylı bilgi için bizlere iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

 

ultra therapy
ultherapy fiyatları
ultherapy merkezleri
ulthera
ultratherapy
ultra terapi
ulthera fiyatları
ultrasonik yüz gençleştirme
ulthera yapan yerler
ultherapy yüz germe
ultherapy boyun germe
ultrasonik yüz germe
ulthera türkiye
Ultherapy Türkiye
ulthera türkiye